Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: Γιάννης Αντετοκούνμπο και Αντιγόνη Ντρισμπιώτη πόζαραν μπροστά στους Ολυμπιακούς Κύκλους πριν την Τελετή Έναρξης
Διαβάζεται σε 1'![Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: Γιάννης Αντετοκούνμπο και Αντιγόνη Ντρισμπιώτη πόζαραν μπροστά στους Ολυμπιακούς Κύκλους πριν την Τελετή Έναρξης](https://www.news247.gr/wp-content/uploads/2024/07/olympiakoi-agones-1-640x426.jpg)
Hellenic Olympic Commitee/ Instagram
Οι πρώτες εικόνες των σημαιοφόρων της Ελλάδας, Γιάννη Αντετοκούνμπο και Αντιγόνης Ντρισμπιώτη, πριν από την Τελετή Έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων 2024.
- 26 Ιουλίου 2024 18:59
Λίγες ώρες πριν από την Τελετή Έναρξης (26/7, 20:30, ΕΡΤ1) των Ολυμπιακών Αγώνων 2024, οι δύο σημαιοφόροι της Ελλάδας, Γιάννης Αντετοκούνμπο και Αντιγόνη Ντρισμπιώτη, πόζαραν περιχαρείς μπροστά από τους Ολυμπιακούς Κύκλους στο Ολυμπιακό Χωριό στο Παρίσι.
Η Ελληνική Ολυμπιακή Επιτροπή ανήρτησε στα social media τους δύο Έλληνες αθλητές, βάζοντάς μας στο κλίμα.