Αθλητικά Ανέβηκε τα σκαλιά της εκκλησίας ο Βλάντο Γιάνκοβιτς Ο Βλάντο Γιάνκοβιτς και η Έλενα Παπαδοπούλου ανέβηκαν τα σκαλιά της εκκλησίας το Σάββατο (21/7) στην Πάρο, με κουμπάρο τον Νώντα Παπαντωνίου. ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΜΕΤΗΣ 21 Ιουλίου 2018 21:24 share this on facebook share this on twitter share this on linkedin share this on messenger share this on messenger
Εκλογές στη Βενεζουέλα: Νέα νίκη για τον Νικολάς Μαδούρο – Αμφισβητεί το αποτέλεσμα η αντιπολίτευση 07:53
Αυτό το μπαλέτο σε κάνει να πιστεύεις ότι και το Άγαλμα της Ελευθερίας μπορεί να είναι μια drag queen 06:36