Τον Τσολιά της Ελληνοφρένειας συνάντησε ο Μεϊμαράκης έξω από τον ΕΒΕΑ
![Τον Τσολιά της Ελληνοφρένειας συνάντησε ο Μεϊμαράκης έξω από τον ΕΒΕΑ](https://www.news247.gr/wp-content/uploads/2016/01/tsolias1-640x380.jpg)
ΕΚΛΟΓΕΣ ΝΔ-Η ''ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ'' ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΟΨΗΦΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΕΔΡΙΑ ΤΗΣ ΝΔ ΒΑΓΓΕΛΗ ΜΕΙΜΑΡΑΚΗ ΣΤΟ ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΟ ΕΒΕΑ.(Eurokinissi-ΜΠΟΛΑΡΗ ΤΑΤΙΑΝΑ )
Eurokinissi
Με μια τεράστια σημαία της Νέας Δημοκρατίας περίμενε τον υποψήφιο πρόεδρο στο πεζοδρόμιο ο Τσολιάς από τη σατιρική εκπομπή (Pics)
- 10 Ιανουαρίου 2016 12:24
Μια αναπάντεχη έκπληξη περίμενε τον υποψήφιο για τη θέση του προέδρου της Νέας Δημοκρατίας, Βαγγέλη Μεϊμαράκη, βγαίνοντας από το κτίριο του ΕΒΕΑ όπου βρέθηκε για να παρακολουθήσει πως διεξάγεται η εκλογική διαδικασία. Εκεί τον περίμενε ο γνωστός για τις φάρσες του, Τσολιάς από την Ελληνοφρένεια με μια τεράστια σημεία της Νέας Δημοκρατίας.
Ο Βαγγέλης Μεϊμαράκης πάντως δεν φάνηκε να πτοείται και συνομίλησε με τη φιγούρα της σατιρικής εκπομπής, ενώ μαζί πόζαραν κρατώντας τη σημαία του κόμματος.