Ένα ουζερί στο Λευκό Πύργο!
![Ένα ουζερί στο Λευκό Πύργο!](https://www.news247.gr/wp-content/uploads/2015/10/ouzo-640x426.jpg)
Οι διοργανωτές του νυχτερινού Ημιμαραθώνιου στη Θεσσαλονίκη έγιναν μάρτυρες μιας ευχάριστης έκπληξης στο πιο χαρακτηριστικό κτίριο της συμπρωτεύουσας
- 26 Οκτωβρίου 2015 14:19
Μια μεγάλη έκπληξη περίμενε τους συμμετέχοντες του 4ου νυχτερινού Ημιμαραθώνιου της Θεσσαλονίκης το Σάββατο στις 10 Οκτωβρίου, ο οποίος πραγματοποιήθηκε με τεράστια επιτυχία!
Ένα ξεχωριστό ουζερί στήθηκε στον τερματισμό και επιβράβευσε όλους τους συμμετέχοντες!
Υπέροχο ουζάκι από το Ούζο Αρχοντικό (#ouzoarhontiko) και εκλεκτά μεζεδάκια από το ουζομεζεδοπωλείο Το Ελληνικό, απήλαυσε πλήθος κόσμου οι οποίοι έτρεξαν για καλό σκοπό, απογειώνοντας όλες τις αισθήσεις!
Μεγάλοι αθλητές όπως η χρυσή ολυμπιονίκης και Πρόεδρος της Οργανωτικής επιτροπής της διοργάνωσης, Βούλα Πατουλίδου και η χρυσή ολυμπιονίκης, Φανή Χαλκιά μας τίμησαν με την παρουσία τους!
Αξίζει να σημειωθεί πως η προσέλευση ξεπέρασε κάθε προσδοκία με πάνω από 20.000 συμμετέχοντες, επιβεβαιώνοντας τη σημαντικότητα του θεσμού.
Πολλά συγχαρητήρια στη διοργάνωση!