”Στο Ταξίδι του Ονείρου” με την Κυριακάτικη δημοκρατία
![”Στο Ταξίδι του Ονείρου” με την Κυριακάτικη δημοκρατία](https://www.news247.gr/wp-content/uploads/2012/11/dimokratia.jpg)
H Κυριακάτικη δημοκρατία παρουσιάζει μια ακόμα μεγάλη μουσική προσφορά. Αγαπημένοι καλλιτέχνες και τραγούδια που ξεχώρισαν (Vid)
- 17 Νοεμβρίου 2012 09:05
Αυτη την Κυριακή οι αναγνώστες της θα έχουν την ευκαιρία να αποκτήσουν τα ωραιότερα ελληνικά τραγούδια σε 3cd με την συλλογη ”Στο Ταξίδι του Ονείρου”.
Μεγάλοι καλλιτέχνες σε αξέχαστα τραγούδια. Ελένη Τσαλιγοπούλου, Μανώλης Λιδάκης, Ορφέας Περίδης, Αντώνης Βαρδής, Αρλέτα, Χριστίνα Μαραγκόζη, Κώστας Λειβαδάς, Χάρης και Πάνος Κατσιμίχας.
Αγαπημένα τραγούδια όπως: ”Δε μας συγχωρώ”, ”Τα τσιγάρα”, ”Θα προχωράμε μαζί”, ”Άστρα μη με μαλώνετε”, ”Πιάσε με” και πολλές άλλες επιτυχίες που όλοι έχουμε τραγουδήσει.