Panasonic Full-HD 3D
![Panasonic Full-HD 3D](https://www.news247.gr/wp-content/uploads/2010/03/158719_b.jpg)
H Panasonic ανακοίνωσε την κυκλοφορία της νέας ολοκληρωμένης σειράς ψυχαγωγίας που περιλαμβάνει την οθόνη plasma VT20 και το 3D Blu-ray player DMP-...
- 25 Μαρτίου 2010 04:11
H Panasonic ανακοίνωσε την κυκλοφορία της νέας ολοκληρωμένης σειράς ψυχαγωγίας που περιλαμβάνει την οθόνη plasma VT20 και το 3D Blu-ray player DMP-BDT300. Είναι ώρα για ψυχαγωγία σε τρεις διαστάσεις!Η πρώτη άφιξη αφορά τη σειρά τηλεοράσεων plasma VT20 και συγκεκριμένα το μοντέλο των 50 ιντσών TX-P50VT20. Στη συνέχει θα ακολουθήσουν τα υπόλοιπα μεγέθη καθώς και το πρώτο, παγκόσμια, Full-HD 3D Blu-ray player DMP-BDT300.
Η σειρά των προιόντων βασίζεται στην τεχνολογία Full-HD 3D, ό,τι τελειότερο από άποψη εικόνας και ποιότητας σύστημα. Aπό τη λήψη (με την επαγγελματική FullHD 3D βιντεοκάμερά της, στην επεξεργασία και την παραγωγή του 3D Blu-ray δίσκου, έως τα τελικά προϊόντα που θα φέρουν την εικόνα 3D στο καθιστικό.
Υπομονή λίγες μέρες λοιπόν και μετά αναζητήστε το λογότυπο Full-HD 3D πάνω στα πρώτα 3D προϊόντα της Panasonic στην Ελλάδα.