Απ’ την Πατουλίδου στη Στεφανίδη: 40 φορές που οι γυναίκες σημάδεψαν τα σπορ
![Απ’ την Πατουλίδου στη Στεφανίδη: 40 φορές που οι γυναίκες σημάδεψαν τα σπορ](https://www.news247.gr/wp-content/uploads/2019/03/contragynaikes.jpg)
Ένα αφιέρωμα που προσπαθεί να καλύψει, γνωρίζοντας ότι προφανώς κάτι θα αφήσεις εκτός, τη συνολική παρουσία των γυναικών στον αθλητισμό μέσα από σπουδαίες στιγμές. Ακολουθείται η προσέγγιση του 'High Fidelity', δηλαδή μέσα από 8 λίστες (ένεκα της ημερομηνίας που το φύλο τιμάται) με 5 καλύτερες στιγμές έκαστη.
- 08 Μαρτίου 2019 11:43