Η καταδίωξη της Jaguar C-X75 από την Aston Martin DB10 στη νέα ταινία του Τζέιμς Μποντ
![Η καταδίωξη της Jaguar C-X75 από την Aston Martin DB10 στη νέα ταινία του Τζέιμς Μποντ](https://www.news247.gr/wp-content/uploads/2015/02/daniel-craig-reportedly-injured-on-set-of-spectre-during-car-chase-in-rome-92747_1-640x422.jpg)
Μοναδικές στιγμές δράσης στους δρόμους της Ρώμης, για τις ανάγκες της νέας ταινίας του Τζέιμς Μποντ, με δύο υπέροχα supercars, την Jaguar C-X75 και την Aston Martin DB10.
- 28 Φεβρουαρίου 2015 12:55
Η επόμενη ταινία του θρυλικού πράκτορα 007 που φέρει τον τίτλο «Spectre», θα διαθέτει μια ομάδα φοβερών αυτοκινήτων, .
Το βίντεο που δημοσιεύουμε γυρίστηκε στη Ρώμη και δεδομένου ότι αυτή είναι μια από τις πιο πολυσύχναστες πόλεις της Ευρώπης, τα αδιάκριτα βλέμματα, όπως εύκολα μπορείτε να καταλάβετε, ήταν … καρφωμένα επάνω στους πρωταγωνιστές.
Η C-X75 κατασκευάστηκε σε συνεργασία με την Williams Advanced Engineering στην Αγγλία, και οδηγείται από τον …κακό της υπόθεσης τον οποίο υποδύεται ο Christoph Waltz και στον αντίποδα ο Daniel Craig που θα είναι για μία ακόμη φορά ο «007» θα έχει στα χέρια του την καινούρια Aston Martin DB10.